ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 27.01


У бюджеті Полтави передбачать кошти на реставрацію будинку дворянського зібрання

 26 січня в міськоїраді Полтави відбулася презентація бюджету громади на 2021 рік. Керівники управлінь доповіли про те, за яким кошторисом житиме громада наступний рік та куди витрачатимуться кошти.

 

Так, Максим Мєдвєдєв, виконуючий обов’язки очільника Управління капітального будівництва повідомив, що напередодні внесли зміни до проєкту бюджету і включили ще одну статтю витрат – півтора мільйони гривень на проведення експертизи та розроблення проєкту реконструкції Будинку Полтавського дворянського зібрання, яка була знищена пожежею на початку грудня минулого року.

 На реставрацію пам’ятки архітектури національного значення Будинок дворянського зібрання по вулиці Соборності, 31 передбачено півтора мільйони гривень. Цей пункт до бюджету включили тільки вчора. Ці гроші будуть витрачені на експертизу та проєктування

– уточнив Мєдвєдєв.

Крім того, посадовець повідомив, що Управління капітального будівництва є замовником 59 об’єктів будівництва, з них 27 перехідні з 2020 року, а 11 вже чекають на отримання сертифікатів про готовність.

бюджет, міськрада

За темою:

  • Після підтримання закону про військовий ПДФО полтавці втратили понад 400 млн гривень
  • Полтавська чиновниця визнала провину щодо розтрати бюджетних коштів
  • Дві третини судових справ за участі ДПС виграють податківці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.