ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:10 30.01


У центрі Полтави горіла квартира, де ледь не загинув чоловік

29 січня об 20:10 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що у квартирі на першому поверсі триповерхового житлового будинку на вулиці Сінній виникла пожежа.


До місця події були направлені відділення Аварійно-рятувальної частини та 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Прибувши за вказаною адресою, рятувальники відразу приступили до розвідки та гасіння. Через сильне задимлення вогнеборці працювали у апаратах захисту органів дихання. Під час гасіння рятувальники виявили на підлозі чоловіка, якого вивели на свіже повітря та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Бійці ДСНС локалізували пожежу об 20:30, ліквідували – о 20:55.

Вогнем було знищено домашнє майно; закопчені стіни та стеля на площі 18 кв. м. Врятовано квартиру від повного знищення полум’ям.

Причина пожежі встановлюється.

пожежа, ДСНС

За темою:

  • Понад сто пожеж в екосистемах області виникло цьогоріч
  • На Полтавщині відновлюють ліси після масштабної пожежі
  • Уламки дрона спричинили лісову пожежу на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :