ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 12.03


У центрі Полтави почали боротьбу із стихійними ринками

У Полтаві активно розпочали боротьбу із стихійними ринками в центрі міста. Влада заборонила торгувати на тротуарах на вулицях Новобазарній, Героїв-Чорнобильців та Шевченка.

Зазвичай тут розташовувався чи не найбільший в місті стихійний ринок. До 15 березня торговці, які незаконно продають крам, повинні звільнити займані площі, повідомляє «Коло».

  •  

 

Поки що стихійна торгівля триває, як і було раніше.

За словами Максима Малька, керівника інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, це відбувається в рамках домовленості між владою та торговцями. На Новобазарній знову розгорнули ятки із одягом, на інших вулицях хоча і менше, але торгують овочами, фруктами, домашніми молочними продуктами. 

Але продавці припиняти свою діяльність не бажають, про це говорили всказано в сюжеті телеканалу poltavske.tv.

Раніше стихійні ринки були у підпорядкуванні, зараз ні. Тому потрібно проводити діяльність, яка б регламентувала та слідкувати за охайністю таких ринків. А на даний час відбувається дійсно стихійна торгівля, невідомо хто нею керує, – сказав  kolo.news Денис Поліщук, керівник КП «Полтава-сервіс».

Нагадаємо, через заборону стихійної торгівлі 10 березня, торговці, які продавали товар на стихійних ринках біля Центрального ринку та на тротуарах біля навколишніх вулиць, вийшли на акцію протесту під міську раду. Були скарги, зокрема, до керівництва інспекції з благоустрою екологічним та санітарним станом Полтави. 

стихійні ринки

За темою:

  • Нелегальну торгівлю у центрі Полтави перетворили на "ярмарки"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.