ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:58 13.01


У центрі Полтави вертепи зібралися на масову щедрівку. ФОТО

13 січня, на Маланки, під головною полтавською ялинкою зібралися кількадесят людей, щоб масово заспівати щедрівок.

Згуртувала любителів українських народних традицій полтавська підприємиця Катерина Бабич. За її словами, вона з дитинства любила щедрувати, зараз вчить традиціям малого сина. Буквально кілька днів тому в Катерини з“явилася ідея зібрати полтавців на масову щедрівку. Оголошення про захід з хештегом #ПолтаваЩедрує розповсюдили в соцмережах.

Спочатку мені було не до того — завал на роботі. Потім я зрозуміла, що самі собою ідеї не втілюються. Ми з помічниками написали в соцмережах, щоб максимально розійшлася інформація. Щоб людям було зручно, ми навіть роздрукували щедрівки і роздали всім охочим. Я дуже рада, що так багато людей відгукнулися і прийшли защедрувати разом із нами 

— розповіла Катерина Бабич.

Ввечері біля Свято-Успенського собору зібралося біля півсотні людей. В багатьох одяг містив святкові та народні елементи, дехто прийшов з вертепними зірками. Заспівавши «Щедрик, щедрівочка», святкова хода рушила до Театральної площі. Дорогою до ходи приєднувалися навіть випадкові перехожі.

А на Театральній площі на щедрівників вже чекали. Люди зібралися під яскравим куполом головної полтавської ялинки та залюбки долучилися до народний обрядових співів.

щедрівки, свято, традиції, Маланки, вертеп, акція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.