ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 28.04


У центрі реабілітації на Полтавщині вчать ходити, відновлюють після війни та травм

Новий Центр реабілітації на Полтавщині: тут заново вчать ходити, відновлюють після війни, ДТП та інсультів.

У Полтаві відкрили перший Центр реабілітаційної медицини. Нещодавно там побував та ознайомився з його роботою президент України Володимир Зеленський. У Центрі "ставитимуть на ноги" найважчих пацієнтів: як військових, так і цивільних.

Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

"Відновлюємо і після поранень на війні, і після травм в аваріях. Беремо всіх пацієнтів, які перенесли важкі захворювання: крововилив у головний мозок, захворювання суглобів і хребта, пошкодження спинного мозку, порушення опорно-рухового апарату та ушкодження нервової системи. Для Центру ми придбали найновітніше закордонне устаткування за 60 млн грн", – зазначає Лунін.

У Полтаві запустили Центр реабілітації з рідкісним корейським обладнанням – це рідкісний роботизований комплекс із Південної Кореї, який має бігову доріжку й ортези на всі суглоби ніг. Апарат навчає пацієнта або заново ходити, або покращує навички ходьби. Комплекс відтворює правильну ходу, змушуючи працювати м'язи, які раніше організм з різних причин не задіював. Така апаратура є тільки у Львові, Рівному, а тепер і в Полтаві.

Новий Центр реабілітації на Полтавщині: заново вчать ходити, відновлюють після війни, ДТП та інсультів

Новий Центр реабілітації на Полтавщині: заново вчать ходити, відновлюють після війни, ДТП та інсультів

Центр також працює з різними інтерактивними системи для відновлення, зокрема програмованим екзоскелетом. Датчики апарату відстежують зміни в електричних сигналах організму та запускають екзоскелет, відновлюючи правильні рухи кінцівок.

Пацієнтів відновлюватимуть лікарі фізичної, реабілітаційної, спортивної медицини, ерготерапевти, фізичні терапевти, логопеди та психотерапевти.

Володимир Зеленський відвідав Центр реабілітаційної медицини в Полтаві

Центр реабілітаційної медицини розташований на базі Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського. Нещодавно медзаклад відвідав Володимир Зеленський, де ознайомився з робою Центру, вручив нагороди військовим і медикам.

 

"Медицина – це важливий фронт боротьби. Тому команда президента на Полтавщині завжди ставила цю сферу серед пріоритетів. За останні роки в області зʼявлялися оновлені лікарні, карети швидкої та сучасне обладнання", – резюмував Лунін.

 

медицина, центр реабілітації

За темою:

  • В області зафіксували черговий випадок сказу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.