ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 14.02


У день закоханих на Полтавщині одружилося 70 пар

Сьогодні, 14 лютого, в день свята закоханих, на весільний рушник Полтавщини стали 70 пар. Торік цього дня одружилося лише 50 пар. Тож цьогорічне свято перевершило усі минулі роки за кількістю шлюбів.

Лише у Полтаві на день Святого Валентина одружилася рекордна кількість закоханих — 40 пар. У Шевченківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану  вирішили поєднати свої долі 23 закохані пари. Загалом, сьогодні в Україні кількість наречених, які стали на весільний рушник, склала 1830.

Вітали молодят начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко та міський голова Полтави Олександр Мамай. Останній традиційно дарував молодятам путівки на подорож до Львова.

Начальниця Шевченківського райвідділу державної реєстрації актів цивільного стану Любов Висоцька зауважила: у День Святого Валентина ДРАЦС працюватиме до 24-ї години, а рамках акції Міністерства юстиції "Кохання поза часом".

Тож усі охочі можуть встигнути подати заяву на реєстрацію шлюбу та отримати в подарунок безкоштовне проведення обряду заручин.

До речі, вісім полтавських пар, які  одружилися 14 лютого, скористалися розрекламованою послугою "Шлюб за добу".

Загалом, на Полтавщині з початку дії цієї ініціативи нею скористалися 356 пар — і з них поки що не зафіксовано жодного розлучення.

свято закоханих, шлюб, статистика

За темою:

  • Полтавців запрошують на етносвято "Щедра масляна"
  • У березні на полтавців чекає одинадцять вихідних днів
  • Вакарчук завітає до Полтави з камерним оркестром
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.