ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 26.02


У деяких медиків є побічна реакція на вакцинацію від COVID

Стартував перший етап вакцинації від коронавірусу. Першу дозу протягом доби отримали 1338 медиків з усієї України. 70 із них – це медичні працівники Полтави. На жаль, вже відомо і про побічні реакції на вакцини.

Про це повідомив сьогодні Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України на брифінгу:
Станом на 25 лютого надійшли і перші повідомлення про несприятливі події після імунізації. Таких повідомлень у нас є сім. Вони всі не серйозні. Вони були зареєстровані: одне повідомлення у Чернігівській області і шість повідомлень у Черкаській області.

 

За словами Ляшка, всі повідомлення надходять до Державного експертного центру, кожен випадок аналізується, але підстав для паніки немає:

– Хотів би, щоб до цього ставилися серйозно, але не потрібно розганяти ніякої інформаційної паніки, бо побічні реакції передбачені інструкцією виробника. Ми всі несприятливі події відслідковуємо і звертаємо на це увагу, але кампанія на сьогодні подовжується і у всіх областях України працюють мобільні бригади і продовжують проводити кампанію імунопрофілактики.

 

Щодо Полтавщини, то імунізація розпочалася з обласного центру. Учора вакцинували 70 медиків. За даними пресслужби Полтавської ОДА, поки що побічних реакцій у медиків, які отримали щеплення, не зафіксовано.

Додомо, що сьогодні щеплення проводять медикам Кременчука.

вакцинація, коронавірус

За темою:

  • На Полтавщині виникла загроза повернення міського сказу
  • 480 полтавських медиків вакцинували від COVID-19
  • Полтавцям обіцяють безкоштовну вакцинацію проти коронавірусної інфекції
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.