ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 02.03. 2021


У Диканьці через збитковість закрили автостанцію

У Диканці з 1 березня припинила роботу автостанція. Адже під час карантину на 70% зменшилась кількість пасажирів та немає грошей на утримання закладу.


Про це розповів директор підприємства «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко.

Автобуси так само курсуватимуть через селище, проте купити квиток можна буде лише у водіїв.

Близько 40-ка автобусних рейсів щодня відправлялись із автостанції в Диканьці. Курсували у напрямку сіл району, а також до Полтави та Шишак. Тепер же автостанцію закрили, повідомляє Суспільне Полтава

Закрили автостанцію, бо пасажирів поменшало на 70%, відтак немає грошей на утримання закладу. Без роботи лишилося двоє працівників, каже керівник підприємства «Полтаваавтотранс».

автостанція, закриття

За темою:

  • "Укрзалізниця" отримала ще три вагони, збудовані на Полтавщині
  • На Полтавщині оголосили конкурс на 25 автобусних маршрутів
  • У Лелюхівці вантажівка збила велосипедистку: жінка у тяжкому стані
  • Топ-5 за тиждень :