ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 07.11


У Диканьці відновлять бузковий гай

Через два тижні ПДАА представить перший ескізний проект щодо комплексного насадження бузку, облаштування місць для відпочинку на території гаю та місцевого ставку, а також щодо закладів громадського харчування.

Це те місце, де відпочивають не лише місцеві жителі, а й гості Диканьщини. Ми прийняли рішення про його відновлення

– повідомив Валерій Головко, голова ОДА, на нараді за участю фахівців Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА й представників районної влади Диканщини.

Нагадаємо, бузковий гай — ботанічна пам’ятка природи площею 2 га на південній околиці Диканьки, ка входить до складу Регіонального ландшафтного парку "Диканський". Проте, останнім часом цей гай більше нагадує не зону відпочинку, а чагарник. 

Голова Диканської РДА Володимир Шкарбань розповів, що з часом бузок вироджується, і  цю культурну пам’ятку Диканського краю можна втратити. Потрібна допомога науковців, фахівців, щоб максимально зберегти і відновити втрачені сорти бузку.

Проект організації і осучаснення парку планують розробити за участю спеціалістів-дендрологів, розрахувати кошторис розчистки та благоустрою ставка, вартість розчистки території та посадки бузку, якого існує близько 120 різновидів.

За даними прес-служби ОДА, фахівці повторно домовилися зустрітися на початку грудня кожен зі своїми напрацюваннями. 

бузковий гай, Диканька, ПДАА, проект.

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.