ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 22.12


У Диканьці художник розмальовує старі книжки. ВІДЕО

На аркушах зі старих книг створює картини художник з Диканьки Валерій Грішанін. Малювати на шматочках паперу почав, коли йому було 20. А вже за вісім років удосконалив майстерність та створив близько тисячі робіт.

Полотно, на якому нині художник з Диканьки Валерій Грішанін вимальовує портрет жінки, створив із пів сотні аркушів старої книги. Їх у роботі використовує під час карантину.

 

У мене є старі книжки. Вони вже непридатні до прочитання. Вони лежали на горищі, і, щоб не палити їх, не викидати, я вирішив намалювати на їх листках

- розповів митець.

А картину на склі Валерій створював майже тиждень. На ній також зобразив дівчину. Її виконав за допомогою клейкої стрічки. Таких картин у колекції художника з десяток.

Я наклеював скотч шарами, потім обрізав, потім ще наклеював. Я зробив спеціальну рамку для цієї картини і під рамкою стоїть світлодіодна стрічка. Вона як загорається, картина ніби оживає.

 

Одночасно художник може працювати обома руками. Тоді з-під пензля утворюється дві різні картини. Це уміння чоловік розвинув шість років тому.

Я захотів щось таке придумати, що ніхто ще не показував. Мені прийшла така ідея спробувати намалювати дві картини одночасно. У мене стало виходити і я далі почав так малювати.

 

На своїх полотнах 28-річний Валерій Грішанін найчастіше зображує людей. А виконує їх за допомогою вугілля, олівців та фарб.

Найважче малювати вираз обличчя, очі. Руки ще важко малювати. Важко пояснити чому, але руки важко також малювати після того, як обличчя намалюю.

 

За останні вісім років Валерій створив близько тисячі картин, повідомляє Суспільне. Полтава.

художник, Диканька, старі книжки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.