ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 08.10


У дитсадках контролюватимуть якість харчування за міжнародною системою

Міжнародну систему контролю за якістю продуктів та харчуванням (НАССР) планують впровадити у дитячих садочках Полтави найближчим часом.

Наразі управління освіти уклало договір з тренерами, які допомагатимуть керівництву дитсадків готувати необхідну документацію для впровадження системи, повідомляє видання ЗМІСТ.

"Систематично проводяться ремонти харчоблоків. Систематично поновлюється обладнання. Навчання пройшли всі керівники закладів і не тільки керівники",

- зазначив керівник управління освіти міськвиконкому Юрій Матвієнко.

За його словами, зараз для працівників закладів дошкільної освіти, які повинні впроваджувати НАССР, проводять спеціальні тренінги.

Впровадження цієї міжнародної системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points) є одним із нововведень Мінагрополітики.

Передбачається, що система ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів.

Відповідна вимога передбачена Законом України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", який набув чинності 20 вересня 2015 року. Проте, для малих потужностей, до категорії яких переважно належать освітні заклади, встановлено перехідний період.

Впровадити систему такі заклади мають до 20 вересня 2024 року.

дитсадки, харчування, НАССР

За темою:

  • Десять дитсадків Полтави планують обладнати новими ліжками
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.