12:15 19.02 1625
19 лютого вночі на автодорозі Київ – Харків поблизу селища Чутове автомобіль ВАЗ-2110 зіткнувся із зустрічним автобусом "Сетра". Водій легковика отримав серйозні травми.
Вчора, 19 лютого вночі, на автодорозі Київ – Харків поблизу селища Чутове автомобіль ВАЗ-2110 зіткнувся із зустрічним автобусом "Сетра", який курсував рейсом із Польщі до міста Северодонецька.
Як повідомила речниця Головного управління Нацполіції Полтавщини Поліна Ларіна, внаслідок зіткнення 22-річний водій автомобіля опинився затиснутим у салоні легковика та отримав тілесні ушкодження. Його деблокували рятувальники за допомогою спеціального обладнання.
"Травмованого у тяжкому стані відправили до центральної районної лікарні. Наразі вирішують питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України", – повідомила Ларіна.
Минулого тижня у Полтаві народилося 45 малюків
11:00 07.06
На Полтавщині створюють нові ботанічні зони
13:00 07.06