10:50 25.08

У фіналі чемпіонату світу з футзалу серед студенток гратимуть Україна та Росія

Збірна України з трьома полтавками у складі вийшла до фіналу студентського чемпіонату світу з футзалу, де на них знову чекатимуть росіянки.

Українки фінішували першими у групі "А". Француженки - наші суперниці у півфіналі - стали другими у групі "В". Приємна традиція підтримки українських збірних одна одною продовжилася. Хлопці впродовж першого тайму активно вболівали за наших дівчат, однак, після перерви змушені були почати підготовку до власного поєдинку на чемпіонаті.

Француженки вибудували справжній мур у своєму штрафному майданчику, тож, українки сподівалися на влучні удари з далекої відстані. На 11-й хвилині чудовий момент мала Юлія Дударчук, але м’яч пролетів вище воріт. А за хвилину українки пропустили. Розіграш ауту вдало завершила Манон Риба – 0:1.

До завершення тайму два чудових момент мали Ірина Дубицька та Юлія Шевченко, однак, справжню впевненість на лінії своїх воріт відчула Гаель Біссо. До слова, наприкінці тайму Франція могла подвоїти перевагу, але не менш вдало на останньому рубежі зіграла полтавка Олена Цикаленко.

Друга половина розпочалася з двох чудових нагод Юлії Дударчук. І якщо першу спробу вдало відбила Біссо, то у наступному моменті Юлія явно пробачила суперниць, пробивши вище з вигідної позиції.

Та все ж, українкам вдалося подолати потужний захист опоненток. На 30-й хвилині Ірина Дубицька протягнула м’яч та знайшла змогу для удару. З потужним пострілом Біссо не впоралася – 1:1.

Далі Шевченко та Дударчук після комбінацій через лівий фланг опинялися перед воротами, але жодна з них під пильним опором французьких захисниць не зуміла переправити м’яч у ворота.

На останній хвилині змушена була активно попрацювати і Цикаленко, яка відбила два потужних удари суперниць. Зрештою, основний час матчу завершився внічию 1:1.

За регламентом долю перепустки до фіналу було визначено у серії пенальті. Дубицька, Дударчук та Сидоренко впевнено реалізували свої спроби, перегравши Гаель Біссо. Натомість, із двох своїх нагод француженки реалізували лише одну. Тож, 3:1 у серії пенальті і збірна України крокує до фіналу, де у неділю гратиме знову проти росіянок, яких ми переграли у групі - 2:1. Росіянки у півфіналі — і теж по пенальті — перемогли збірну Португалії.