ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 29.02. 2020


У Гадячі поблизу переходу збили двох жінок

У м. Гадяч по вул. Тельмана рухався автомобіль марки " Вольксваген гольф" під керуванням 69- річного водія, який поблизу пішохідного переходу здійснив наїзд на двох пішоходів.


Про це повідомляє пресслужба Гадяцького відділу поліції.

 

В результаті ДТП 61-річна жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому третини нижньої гомілки ноги. У 68-річної гадяччанки лікарі діагностували забій лівої гомілки та лівого суглоба.

Дані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.286 КК України, – йдеться у повідомленні.

 

Гадяцький відділ поліції

 

ДТП, потерпілі, Гадяч

За темою:

  • У Лелюхівці вантажівка збила велосипедистку: жінка у тяжкому стані
  • Масштабна ДТП біля Копилів: рятувальники деблокували трьох людей
  • У Полтаві маршрутка зіткнулася з тролейбусом
  • Топ-5 за тиждень :