ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 15.10


У Гадячі відкрили пам'ятний знак на честь загиблих захисників

14 жовтня, у День захисника України, в міському парку "Перемога" з'явився пам’ятний знак воїнам - загиблим на Сході України.

Про це повідомили на сайті Гадяцької міської ради.

Зі словами привітання й вдячності за захист українських кордонів та незалежність держави до присутніх військовиків звернувся міський голова Володимир Нестеренко:

"Цього дня ми висловлюємо нашим військовим щиру вдячність за чесну і сумлінну службу, незламну волю, патріотизм та відданість, вшановуємо пам’ять тих, чиє життя забрала війна на Сході України. Ми схиляємо голову перед їхнім подвигом, мужністю та витримкою. А для нас цей день стане незабутнім ще й тим, що сьогодні у нашому міському парку "Перемога" з’явиться пам’ятний знак на місці майбутнього пам’ятника воїнам-захисникам України. Нехай цей монумент буде для кожного щоденним нагадування про мужність та звитягу українського солдата".

Минулого року міська влада вже погодила з Міністерством культури місце розташування майбутнього монументу. Наступним кроком буде розробка ескізу пам'ятнику. Кошти планують виділити з міського бюджету вже на найближчій сесії міської ради.

монумент, АТО, загиблі, воїни, Гадяч

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.