ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:06 02.10


У Гадяцькому районі створюють місцеву пожежну охорону

Тринадцять сільських рад Гадяцького району взяли на себе зобов’язання гуртом створити місцеву пожежну охорону на своїй території. Договір про співпрацю територіальних громад по відродженню місцевої пожежної охорони вже підписано.

Офіційні документи з цього приводу підписали сільські голови сіл Красна Лука, де буде один із підрозділів місцевої пожежної охорони, який обслуговуватиме села Сватки, Римарівка, Мала Побиванка, Гречанівка, Книшівка.

Інший підрозділ пожежників розмістять у селі Мартинівка —  вогнеборці заодно пильнуватимуть за пожежною безпекою в селах Бобрик, та Вельбівка.

У селі Петрівка-Роменська створять ще один підрозділ місцевої пожежної охорони, який обслуговуватиме села Березова Лука, Ручки, Середняки.

У Гадяцькій РДА зазначили, що подібна співпраця територіальних громад дозволить оперативно реагувати на виклики пожежних у віддалених селах району.

До слова, сільрада села Веприки —  єдина, яка не взяла участь у подібній кооперації та не підписала згаданого договору про участь у створенні місцевої пожежної охорони.

охорона, пожежники, рятувальники, Гадяч

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.