ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 10.07


У Гадяцькому районі вдалося уникнути екологічного лиха

6 липня 2020 року на свердловині № 58 Гадяцького НГКР, що належить ГПУ "Полтавагазвидобування", через геологічні ускладнення було застосовано контрольоване стравлювання газу. 

Свердловина №58 Гадяцького НГКР перебуває на завершальній стадії процесу капремонту з залученням зовнішнього сервісного підрядника. При розкритті продуктивних відкладів відбулося геологічне ускладнення, що призвело до накопичення тисків на усті свердловини. З метою запобігання неконтрольованого викиду були прийняті оперативні заходи і свердловина була стравлена на факельний амбар. 

Розгерметизації свердловини вдалося не допустити.

"Спільними зусиллями працівників ГПУ "Полтавагазвидобування", спеціалізованої аварійно-рятувальної служби "ЛІКВО" АТ "Укргазвидобування", підрядника, що працює на цій свердловині, а також працівників місцевого фермерського господарства вдалося уникнути великих матеріальних збитків та екологічного лиха. Наразі свердловина знаходиться під контролем аварійно-рятувальної служби "Укргазвидобування", - зазначив директор ГПУ "Полтавагазвидобування" Андрій Місіньов.

Розмір збитків встановлюється, відшкодування, згідно чинного законодавства, відбудеться за рахунок підрядної організації, що проводить роботи на об'єкті.

екологія, газ, свердловина, капремонт, Полтавагазвидобування, Гадяч

За темою:

  • Стартувало голосування в конкурсі "Екоініціативи 2024"
  • Початок червня: Кременчуцьке водосховище вже позеленіло
  • У Полтавському дендропарку масово загинула риба
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.