ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 26.03


У Глобинській ОТГ запровадили роздільний збір сміття

У залі засідань Глобинської міської ради на засіданні виконавчого комітету розглянули заходи з благоустрою Глобинської ОТГ та запровадження роздільного збирання твердих побутових відходів на території громади.

Також з 26 березня по 26 травня на території Глобинської міської ради організують двомісячник благоустрою, озеленення і чистоти а 21 квітня — "День довкілля", в рамках якого організувати залучення громадськості, підприємств, установ і організацій до заходів з озеленення території громади.

Як повідомили у міській раді, вирішено встановити на контейнерних майданчиках біля багатоквартирних житлових будинків м.Глобине по одному контейнеру для збору ресурсоцінних компонентів побутових відходів та забезпечити регулярне вивезення зібраних компонентів побутових відходів для подальшої переробки.

Сергій Пономарьов, начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому Глобинської міської ради наголосив на необхідності впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів у населених пунктах громади для можливості їх подальшої переробки.  

сміття, Глобинська ОТГ, сортування

За темою:

  • На Полтавщині стартує конкурс "Екологічні громадські ініціативи"
  • У Полтаві зафіксували забруднення Пушкарівських ставків
  • У Полтаві розчищають водойми від сміття
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.