ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 08.08


У Головачі розпочали реконструкцію табору "Маяк"

У Головачі Полтавського району розпочався демонтаж чотирьох спальних корпусів колишнього дитячого табору "Маяк", заснованого 65 років тому - у 1953-му.

 

"Маяк" був першим закладом подібного типу на Полтавщині. Його планували реконструювати ще у 1986 році. Але тоді проект "заморозили", бо в СРСР забракло коштів. І до цього часу тут не проводилися масштабні роботи. Зараз у таборі стартувала реконструкція.

Сучасний та показовий комплекс планують відкрити у 2020 році. Все залежить від фінансування та організації робіт. 

 — Плануємо виходити з цим комплексом для співфінансування з Державним фондом регіонального розвитку (ДФРР). За їхньої підтримки проведемо дофінансування у наступному році та завершимо проект, — сказав Роман Товстий, заступник голови ОДА.

На цей рік запланували реконструкцію восьми будівель: це чотири спальних корпуси, двоповерховий корпус під готель, медпункт, бібліотека під громадський центр та літній павільйон. А взагалі у планах реконструювати всю базу. Фасади планують зробити з екологічних матеріалів та оздобити легкими геометричними формами. Завдяки цьому зберігатиметься тепло у приміщенні та не руйнуватимуться стіни. Це також дасть змогу заощадити кошти на опаленні.
 
Місяць тому провели тендери та визначили підрядників. А зараз вже приступили до роботи, яку проводять у два етапи. Перший — реконструкція житлових та інших приміщень для відпочиваючих. А на наступному  займатимуться спортивним комплексом.

Нагадаємо, що перемогу у чотирьох тендерах на реконструкцію табору отримала компанія "МАРК СТРОЙ" (керівник - Володимир Швайковський). 

проект, реконструкція, табір Маяк, Головач, гроші, влада, МАРК СТРОЙ

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.