ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 24.09


У Горбанівському геріатричному пансіонаті обладнали місця для проживання ВПО

Вчора, 23 вересня, члени міжфракційного депутатського об’єднання "ВПО України", які перебувають із робочим візитом у Полтавській області, оглянули умови проживання внутрішньо переміщених осіб на базі Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

 

У закладі були додатково облаштовані ліжко-місця для переселенців, які потребують стороннього догляду на базі пансіонату. Також на 5-му поверсі провели ремонт за кошти обласного бюджету (понад 11 мільйонів гривень), щоби створити комфортніші умови для проживання.

 — Нині в закладі проживає 35 людей із числа ВПО із Луганської, Донецької, Харківської та Херсонської областей. 10 із них лежачі хворі, – розповів директор Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці Юрій Радченко. – Їм надається повний спектр соціальних послуг: стаціонарний догляд, соціальна адаптація, представництво інтересів, консультування, соціальна профілактика, соціально-психологічна реабілітація, переклад жестовою мовою. Підопічні забезпечені п’ятиразовим харчуванням, в тому числі дієтичним.

Народні депутати поспілкувалися з ВПО, ознайомилися з умовами проживання.

Заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик зауважив, що серед ВПО багато літніх людей, які потребують стороннього догляду.

 — 213 осіб, які приїхали на Полтавщину із зони бойових дій, нині проживають на базі соціальних закладів. Для розширення ліжко-місць у інтернатах та пансіонатах у 2023 році з обласного бюджету були виділені гроші й у трьох закладах інтернатного типу створено додатково 65 ліжко-місць для проживання ВПО, – повідомив Олексій Бруслик. – Область і надалі опікуватиметься цими людьми і сворюватиме комфортні умови для їхнього проживання.

Крім того, у Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці за 2023 рік залучено гуманітарної допомоги на суму майже два мільйона гривень.

ВПО, війна, допомога, влада, Горбанівка, пансіонат

За темою:

  • 20 тонн гуманітарки вдруге привезли до Полтави
  • У Полтаві провели фестиваль "Золоті роки"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.