ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 31.10


У Горішніх Плавнях обігріли бездомну стареньку

30 жовтня увечері біля під’їзду будинку 13/16 на вулиці Гірників Горішніх Плавнів на холоді постійно була жінка віком приблизно 70 років. Старенька сиділа на холодній лавці, скручена калачиком.

 «Чи Вам погано, може викликати швидку?», «Де Ви мешкаєте?», «Як Вас звати?», «Чи є у Вас діти у нашому місті та де вони живуть?» — питали в неї перехожі. На жаль, вона не надала чіткої відповіді на ці запитання.

Ім’я своє також відмовилась назвати, сказавши, що воно їй не подобається. Єдине, що вдалося дізнатися, що вона за радянських часів працювала на Полтавському ГЗК - диспетчером підстанції в цеху мереж та підстанцій.

Небайдужий громадянин виніс старенькій чашку гарячого чаю, щоб та зігрілася. Тремтячи від холоду, вона взяла чай, пила і гріла руки. Хтось із перехожих пригостив цукерками… А далі що? Попереду ніч, вітер аж свище…

Станом на 21.00 була інформація, що ця бабуся так і сидить на холоді біля першого під’їзду за вказаною адресою. Куди податися старенькій? Напевно такими людьми має займатися ТСОЦ "Калина", але як відомо, ця установа працює лише вдень. А якщо подібний випадок стається ввечері чи вночі? Що робити? Адже неможливо просто дивитися, як людина посеред міста сидить і замерзає.

Між тим, мешканці будинку о 21.55 викликали швидку. Прибулі через 10 хвилин медичні працівники повідомили, що ця літня жінка – безхатченко

Їм вона відома, бо люди не раз уже викликали до неї швидку. Медики порадили жінці йти додому. 

Медичну допомогу «швидка» не надавала. Наразі жінка відправилася додому, принаймні так вона сказала. Залишається питання, чому людина, маючи домівку, сиділа на вулиці? Напевно це питання мають з’ясувати відповідні служби міста, повідомили  "Горішні Плавні онлайн".

бездомна, турбота, старенька

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.