09:00 26.04. 2021 1057
Вчора, 25 квітня, до приймального відділення міської клінічної лікарні Горішніх Плавнів з попереднім діагнозом: отруєння госпіталізували 53-річну жінку та 45-річного чоловіка.
Це мешканці міста Горішні Плавні.
Обставини події з’ясовуються.
Стан здоров’я потерпілих – тяжкий.
У центрі Полтави ротвейлер напав на жінку
17:00 20.06
На Полтавщині засудили полковника поліції, який вирощував кукурудзу на військовому полігоні
09:00 25.06