ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 31.03


У Горішніх Плавнях ремонтують міську лікарню

У Горішньоплавнівській міській лікарні завершився капітальний ремонт відділення неврології. Також належні умови створили у решти відділень та клінічної лабораторії.

 Міський голова Дмитро Биков провів виїзну нараду, у ході якої проінспектував хід робіт з реконструкції санітарних кімнат для пацієнтів та медичного персоналу  міської лікарні.

В рамках міської програми тут намагалися створити належні умови в санітарних кімнатах, туалетах кардіологічного, травматологічного, дитячого соматичного, хірургічного, приймального, діагностичного відділеннях, клінічної лабораторії.

Також завершився капітальний ремонт двох туалетних та однієї ванної кімнат неврологічного відділення. Роботи виконано з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями, людей похилого віку та пацієнтів із неврологічними хворобами, які потребують особливої уваги та сторонньої допомоги.

Виконано повну заміну мереж водопостачання, водовідведення, електричних мереж. Кімнати облаштовано гарним кахлем, встановлено сучасну сантехніку.

Капітальні ремонти, спрямовані на покращення умов перебування в міській лікарні, продовжуються. Зараз проводиться реконструкція в туалетах терапевтичного відділення, після якої усі санітарні кімнати для пацієнтів в усіх відділеннях міської лікарні будуть приведені до належного вигляду. Реалізація такої програми забезпечить хворим відповідні санітарно-гігієнічні, комфортні умови перебування у лікарні, створить зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями, людей похилого віку

- цитує слова Дмитра Бикова прес-служба  міської ради.

ремонт, міська лікарня, Горішні Плавні

За темою:

  • На Полтавщині зросла захворюваність на вірусний гепатит
  • Очільник області Валерій Головко потрапив до лікарні
  • Дві третини від усіх захворілих на гострі респіраторні інфекції - діти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.