ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:53 12.06


У Горішніх Плавнях від ботулізму помер 57-річний чоловік

У міській лікарні Горішніх Плавнів помер пацієнт, у якого 6 червня встановили діагноз - ботулізм. Чоловік вживав в'ялену рибу, яку придбав в одному з магазинів Келеберди...

Це захворювання дає великий відсоток летальності, лікування було розпочато пізно, так як сироватка і специфічний анатоксин для лікування ботулізму стоять дуже дорого і в Україні ці ліки не виробляють/ Крім того, для встановлення діагнозу не проводяться обстеження, діагноз був виставлений за клінічними проявами хвороби, для чого в міськлікарні був скликаний консиліум лікарів за участю обласних фахівців

— сказав лікар-інфекціоніст міської лікарні Дмитро Бурковський.

Нагадаємо, що померлий від ботулізму 57-річний чоловік вживав в'ялену рибу, яку придбав в одному з магазинів Келеберди. Як виявилося, потерпілий їв в'ялену тарань у гостях. Рибу вживали чотири людини, у решти ознаки захворювання відсутні.

Лікарі рекомендують утриматися від вживання в'яленої риби, яка при порушенні технології приготування може стати причиною захворювання.

За повідомленням "Кременчуцької газети", у Кременчуці з підозрою на ботулізм госпіталізували 20-річного місцевого жителя.

ботулізм, риба, трагедія, смерть, Горішні Плавні

За темою:

  • Виявили ботулізм: на Полтавщині жінка вживала в’ялену рибу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.