ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 17.08


У Горішніх Плавнях всі діти навчатимуться у школах

У Горішніх Плавнях повідомили: сто відсотків учнів із 1 вересня можуть навчатись офлайн, дошкільним навчанням також будуть охоплені всі діти міста. 

 

Днями журналістам показали, як у Горішніх Плавнях готуються до нового навчального року. Медійники відвідали загальноосвітню школу №6 (це одна з семи шкіл Горішньоплавнівської громади). Тут тривають роботи з облаштування укриття: ремонтують проводку, облаштовують вентиляцію, санвузол. Вже підготовлені меблі, проведений інтернет, є опалення, повідомляє видання Телеграф.

- Нашій школі - 40 років, раніше тут був тир. Ми запросили експерта, який нам вказав, які роботи треба зробити для облаштування укриття, - розповіла директорка школи Лілія Федоренко. - У школі навчається 1112 дітей, сховище розраховане лише на половину учнів. Тому очне навчання буде організовано у дві зміни. 

Зараз ведеться дуже інтенсивна підготовка сховищ у закладах загальної середньої освіти. Лише одна з семи шкіл не має укриття та підвалу, але її учнів розподілять по інших школах. Роботи з облаштування укриття профінансовані з міського бюджету — це 400 тисяч гривень. На облаштування укриттів у всіх школах та дитсадках з бюджету виділено три мільйони.  

Освітяни міркують: можливо, не всі діти одразу вийдуть на навчання, але ми покажемо дорослим умови, в яких перебуватимуть діти, бо вони безпечні — і до шкіл прийде максимальна кількість учнів. 

 — Так само було із садочками. Одразу мало дітей водили, потім поступово відкривали нові групи. Нині ми повністю покрили потребу у дошкільній освіті для Горішніх Плавнів, - вважає Надія Угнічева, заступник міського голови. 

діти, школа, освіта, укриття, безпека, влада, Горішні Плавні

За темою:

  • На Полтавщині 60 відсотків шкіл мають укриття з Wi-Fi
  • У школах Полтавщини розпочали навчання 138 тисяч учнів
  • Школи Полтавщини долучаються до сучасних освітніх платформ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.