ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 15.11


У Гребінці відкрилася виставка портретів жертв нацизму

У приміщенні Гребінківського міського будинку культури відбулося урочисте відкриття виставки "...Немов ковток свіжого повітря", організатором якої виступила обласна молодіжна громадська організація "Твій Світ". 

На виставці представлено портрети колишніх жертв нацизму з України, Білорусі, Росії, які розповідають про свої долі, а також про те, як змінила їхнє життя  програма МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ: ДІАЛОГ, яку з 2009 року фінансує в Україні Німецький фонд "Пам’ять, відповідальність і майбутнє". Організаційним партнером Фонду у реалізації програми є всеукраїнська благодійна організація "Турбота про літніх в Україні".

 — Головна мета виставки  полягає в тому, щоби на знак визнання страждань осіб, переслідуваних нацистським режимом, віддати належне їхнім долям і зробити внесок у поліпшення життєвих умов цих людей, — сказав координатор заходу Олександр Чепур

Захід об’єднав представників різних поколінь, учасниками його стали і колишні жертви націонал-соціалізму та учні місцевої гімназії. Власним поетичним словом надихнула присутніх відома літераторка Ніна Третяк. А досвідом волонтерської діяльності поділилася Раїса Кошель. 

Завершилось дійство переглядом експонатів та спілкуванням під час чаювання.
 

пам'ять, виставка, війна, ветерани, нацизм, Гребінка

За темою:

  • Герою-стрільцю Костянтину Мандриці відкрили меморіальну дошку
  • Україна святкує ювілей геніального Василя Кричевського
  • Полтавці вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.