ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 04.12


У Гребінці водогін обідеться у 2 мільйона гривень

Вже у цьому році жителі вулиць: Коцюбинського, Квіткової, Патріотів, Горького, зможуть користуватися водогоном у Гребінці.

Обійдеться він у 2 мільйона гривень. Близькість великого підприємства часто приносила неприємні сюрпризи, а спорудження водогону саме в цьому мікрорайоні було вже давно заплановане, згідно з планом соціально-економічного розвитку міста, пише сайт Гребінки.

Щоб втілити з життя ці плани, необхідні були немалі кошти.

У селах Гребінківського району та й на деяких вулицях люди вимушені були об'єднуватися у кооперативи, щоб провести по своїх вулицях водні мережі. Але якщо раніше, років навіть п’ять тому, вартість такого проекту була більш - менш реальною, то нині ця сума просто не підйомна. Без підтримки держави не обійтися.

Жителям вулиць Коцюбинського, Квіткової, Патріотів, Горького пощастило. На будівництво водогону по їхніх вулицях, протяжністю всього більше З кілометрів, з Держбюджету виділено близько 2 мільйонів гривень.

На одній із сесій міської ради розглянули дане питання. І як тільки гроші були виділені, працівники підрядної організації з Полтави приступили до реалізації проекту. Земельні роботи були виконані швидко, адже наближаються холоди, тож зволікати не можна. Тепер тривають роботи по вкладанню пластикових труб та монтажу мережі. Всі роботи планується завершити оперативно. Тож ще у цьому році жителі цих чотирьох вулиць зможуть користуватися вуличним водогоном. І це лише початок своєрідної реформи у водозабезпеченні Гребінки.

водогін, Гребінка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.