ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 31.05


У громаді на Полтавщині встановили карантин через сказ

Із 31 травня 2023 року карантинні обмеження встановили на території села Бережнівка Білицької територіальної громади. Там лисиця зі сказом покусала місцевого жителя й померла.

 

Про це йдеться у Рішенні ДНПК при Полтавській РВА, передає Держпродспоживслужба.

До неблагополучної зони віднесли також території сіл Бутенки, Вітрова Балка, Вишневе, Зелене, Золотарівка, Колодяжне та Чумаки Полтавського району.

Фахівці Кобеляцької дільниці ветеринарної медицини створили комісію та здійснили виїзд на місце події для проведення епізоотичного обстеження, відбору патологічного матеріалу та направлення його до Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області з метою виключення захворювання тварини на сказ, а також проведення необхідних ветеринарно-санітарних заходів згідно чинної Інструкції "Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин", затвердженою наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 15 березня 1994 року №5.

Відповідно звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Регіональної державної лабораторії Держпродсроживслужби в Полтавській області 31 травня 2023 року підтверджено захворювання лисиці на сказ.

сказ, карантин, здоров'я, лисиця, Білики

За темою:

  • На Полтавщині вакцинуватимуть диких тварин проти сказу
  • В області зафіксували черговий випадок сказу
  • На Полтавщині від сказу помер собака
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.