ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:51 11.02


У Карлівці буде провулок імені полтавського добровольця Дмитра Коряка, який загинув при обороні Маріуполя

Виконавчий комітет Карлівської міськради схвалив рішення перейменувати шість вулиць і провулків, один із яких стане носити ім'я полтавця Дмитра Коряка, добровольця, бійця полку "Азов", який загинув рік тому під Маріуполем.

Виконком Карлівської міської ради прийняв рішення про перейменування вулиць і провулків. Один із провулків буде названо на честь полтавця Дмитра "Брата" Коряка, бійця полку "Азов", який загинув 11 лютого 2015 року під Саханкою, що неподалік від Широкіного.

У розпорядженні йдеться про перейменування шести вулиць і двох провулків, на виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Позбуваємося нав'язаного окупантами минулого та совєцького непотребу. А водночас вшановуємо українських героїв. На жаль, ми бачимо та розпізнаємо істинних синів нації тільки тоді, коли вони йдуть із життя. Дмитро Коряк, наш сучасник, друг, "Брат", стане прикладом для нащадків у наших розповідях. Аби увіковічнити його звитяги, лишаємо згадки про Дмитра у назвах вулиць, меморіальних дошках, книгах. А в його ім'я та імена тисяч полеглих українських героїв, маємо захищати, будувати, зміцнювати державу, докладаючи максимальних зусиль,

- зазначив голова Карлівської міської ради Олександр Наконечний (ВО "Свобода").

Нагадаємо, що днями представили книгу про Дмитра Коряка.

Лесь ГАВРИЛОВ

Коряк, Брат, війна, АТО, перейменування, декомунізація

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.