ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 16.07


У Карлівці на жовтень призначили перевибори

Карлівська міськрада не збиралася на сесії з 12 березня — більшість депутатів є опозиційними до нинішнього міського голови Петра Світлика. Наступні вибори призначено на жовтень

15 липня Верховна Рада прийняла проекти постанов про розпуск та про позачергові вибори депутатів Карлівської міської ради.

Нові вибори мають відбутися 31 жовтня 2021 року.

У пояснювальній записці до проекту про призначення позачергових виборів вказано, що:

«7 липня 2021 року Карлівський міський голова Світлик П.М. звернувся до Верховної Ради України щодо дострокового припинення повноважень депутатів Карлівської міської ради 8-го скликання та з проханням призначити відповідні позачергові вибори. В обґрунтування даного клопотання Карлівський міський голова повідомляє, що сесії Карлівської міської ради, які він неодноразово скликав, не проводяться у зв’язку з відсутністю відповідного кворуму. Остання сесія відбулася 12 березня 2021 року. Як наслідок, не приймаються важливі рішення щодо забезпечення життєдіяльності територіальної громади, зокрема, не затверджено план з підготовки регуляторних актів на 2021 рік, а також не розглянуто понад 1300 заяв громадян щодо земельних питань тощо.»

Карлівський міський голова Петро Світлик на своїй сторінці у Facebook так прокоментував рішення:

— Моє рішення звернутися до Верховної Ради було непростим, але виваженим, бо з тієї політичної кризи, яка склалася у міській раді, це був єдиний вихід. Блокування роботи міської ради депутатською більшістю привело до неможливості вирішення важливих питань життєдіяльності Карлівської громади. Вибори нової ради відбудуться 31 жовтня 2021 року. Сподіваюся, до цього часу будуть зроблені відповідні висновки усіма політичними силами, мешканцями громади, і до міської ради зайде консолідована команда, здатна працювати на благо громади.

Ситуація склалася в результаті для багатьох несподіваної перемоги на виборах міського голови висуванця від «Батьківщини» Петра Світлика.

Проти нього склали коаліцію окремі політичні фракції. Наприклад, це «Слуга народу», «Рідне місто», «За Майбутнє».

Контролює їх підприємець, екс-депутат облради, який у 2020 році балотувався від партії «Слуга народу», але якого потім посунули з виборчого списку.

Ця людина дуже нервово реагує, коли її ім’я згадують у публічній площині і одразу подає до суду. 

Взагалі ситуація — трагікомічна. У ХХІ столітті в Україні абсолютно не має значення від якої партії обираються депутати на місцях.   Навіщо тоді було реформувати виборчу систему — відомо тільки авторам реформи

вибори, Карлівка

За темою:

  • Депутата облради та керівника ОПЗЖ перевіряють щодо підробки документів
  • Гриньова отримала понад 60% голосів і стала ректором педуніверситету
  • Вибух на Лубенщині: господарка отримала важкі опіки
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.