ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:43 05.01


У Карлівці оштрафували інспектора з благоустрою

Інспектор із благоустрою Карлівської міськради оштрафований за порушення обмежень щодо сумісництва.

Апеляційний суд Полтавської області не задовольнив апеляційну скаргу інспектора з благоустрою Карлівської міської ради Савчука С. та залишив постанову Полтавського районного суду без змін.

Таким чином, інспектор визнаний винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, за ч. 1 ст. 172-4 КУпАП та оштрафований на понад 5 тис. гривень і повинен повернути отриманий дохід від роботи за сумісництвом.

Про це повідомив прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області Артем Лещенко.

За словами прокурора, у судах першої та апеляційної інстанцій прокуратура довела, що майже півроку зазначений громадянин суміщав роботу інспектора з благоустрою міськради з підприємницькою діяльністю, чим порушував вимоги ст. 25 Закону України "Про запобігання корупції".

Відповідно до цієї статті він не мав права займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю

- сказав Артем Лещенко.

корупція, суміщення, штраф, Карлівка

За темою:

  • Нардепа Жеваго можуть лишити депутатського мандата
  • ДБР у Полтаві розслідує 767 справ 
  • НАБУ закрило справу проти Мамая і пояснило чому
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.