ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 20.10


У Карлівці скасували позачергові вибори

ВСУ скасував позачергові вибори у Карлівці - рішення Колегії суддів Касаційного адміністративного суду оприлюднили в мережі. Згідно з копією рішення, суд вирішив задовольнити позовну заяву Михайла Кобченка.

poltavska-khvilia_xcwi/F_bo_2dng.jpeg

У Рішенні суду від 19.10.2021 року йдеться про визнання протиправною постанови Верховної Ради України від 15 липня 2021 року №1677-IX «Про призначення позачергових виборів депутатів Карлівської міської ради Полтавського району Полтавської області». Відтак Колегія суддів постановила цю постанову скасувати. Це означає, що позачергові вибори до Карлівської міської ради, до яких так активно останнім часом готувались політсили Полтавщини, не відбудуться.

Повідомлення про відповідне засідання є на офіційному сайті ВСУ, утім текст самого рішення поки неопублікований, овідомляє Рoltavawave.com.ua.

 

poltavska-khvilia_xcwi/JREpl2Ong.png

Нагадаємо, що 15 липня 2021 року депутати Верховної Ради України ухвалили рішення про розпуск Карлівської міської ради та призначення позачергових виборів.

У пояснювальній записці рішення було аргументоване так:

7 липня 2021 року Карлівський міський голова Світлик П.М. звернувся до Верховної Ради України щодо дострокового припинення повноважень депутатів Карлівської міської ради 8-го скликання та з проханням призначити відповідні позачергові вибори. В обґрунтування даного клопотання Карлівський міський голова повідомляє, що сесії Карлівської міської ради, які він неодноразово скликав, не проводяться у зв’язку з відсутністю відповідного кворуму. Остання сесія відбулася 12 березня 2021 року. Як наслідок, не приймаються важливі рішення щодо забезпечення життєдіяльності територіальної громади, зокрема, не затверджено план з підготовки регуляторних актів на 2021 рік, а також не розглянуто понад 1300 заяв громадян щодо земельних питань тощо. 

Остаточну крапку в цьому питанні має поставити Центрвиборчком.

вибори, Карлівка

За темою:

  • Під Полтавою стався вибух побутового газу: є травмований
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.