ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 30.12


У Карлівці хлопець отримав три роки за надсилання фото статевого органу

На початку лютого мешканець Карлівки надіслав своїй неповнолітній дівчині в Telegram інтимні фото статевого органу — за це суд призначив йому 3 роки умовного покарання.

20 грудня Карлівський райсуд виніс вирок місцевому мешканцю, який надіслав своїй дівчині фото свого статевого органу. Суд призначив чоловіку 3 роки умовного покарання та зобов’язав відшкодувати 3000 грн експертних витрат. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що обвинувачений — уродженець села Лип’янка Карлівського району Полтавської області, громадянин України, не одружений, малолітніх та неповнолітніх дітей на утриманні не має, із середньою-спеціальною освітою. Чоловік працює електрогазозварювальником в ПП «Ланна-Агро», військовозобов’язаний, має погашену судимість.

Так, 6-го лютого обвинувачений переписувався зі своєю неповнолітньою дівчиною в Telegram, де надіслав їй 4 фото свого статевого органу. Під час засідання чоловік провину визнав та пояснив, що зустрічається з дівчиною вже близько двох років. Мати дівчини знає про їхні відносини. Крім того, фото він надіслав на прохання своєї дівчини.

Неповнолітня дівчина також підтвердила всі обставини у суді. Вона зазначила, що своїми діями їй не було нанесено шкоди. Також, дівчина вважає, що обвинуваченого взагалі немає необхідності карати, оскільки все відбувалося за взаємною згодою.

Проте Карлівський райсуд визнав винним чоловіка у вчиненні розпусних дій щодо неповнолітньої (ч.1 ст. 156 КК України) та призначив йому 3 роки ув’язнення, але від відбування покарання чоловіка звільнили з іспитовим строком — 2 роки.

Також, засуджений має відшкодувати 3000 грн витрат на проведення експертизи, яка встановила, що надіслані фото містять ознаки порнографії.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений в Полтавському апеляційному суді протягом 30 днів з моменту його проголошення.

суд

За темою:

  • Викрав КАМАЗ: лубенчанину загрожує від п’яти до восьми років
  • "Ватний" пенсіонер із Полтави отримав умовний термін
  • Апеляційний суд не знайшов підстав для арешту Мамая
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.