ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 30.09


У Кобеляках знімуть фото Кузьми з гранітного монументу

У Кобеляках похоронне бюро виставило зображення Кузьми Скрябіна на гранітному монументі у якості реклами своїх послуг, без згоди родини.

Мати відомого загиблого співака Ольга Кузьменко попросила жителів райцентру Кобеляки  дізнатися точну адресу похоронних «мародерів» та їх телефон.

Вона попередила: буде звертатися до прокуратури із вимогою притягти власників похоронних бюро до відповідальності.

Проте, юристи кажуть: підстав для втручання прокуратури у цьому випадку немає, бо йдеться про цивільно-правові відносини. Ольга Кузьменко може звернутися лише до суду з позовом, і не факт що виграє процес. Адже право на зображення сина Ольгою Кузьменко не запатентоване. Тому порушення законодавства у діях власників фірм, що використовують зображення покійного музиканта, немає.

Редакція видання “Ехо” звернулася до власника похоронного підприємства у Кобеляках. Він пообіцяв перевірити інформацію про вимогу Ольги Кузьменко та зняти з плити фото Кузьми.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко – «Кузьма», був одним із засновників рок-гурту «Скрябін» і трагічно загинув у автомобільній катастрофі поряд із селом Лозуватка в лютому 2015 року. Досі українці вважають смерть Кузьми не випадковою і говорять про замовне вбивство через критику влади.

Кузьма Скрябін, Кобеляки

За темою:

  • В Оржиці батькам полеглого військового вручили орден
  • Президент Зеленський вручив орден "Золота Зірка" дружині полеглого полтавця
  • На Полтавщині вшанували пам’ять полеглих героїв
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.