ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 15.09


У Козельщині відкривається сучасний Smart простір

19 вересня Благодійний фонд Миколи Сушка Smart Foundation відкриває Smart простір в оновленому приміщенні Козельщинської центральної районної бібліотеки імені Олеся Гончара.

У програмі заходу разом із офіційним форматом перерізання стрічки запланована низка заходів та активностей, які стануть унікальними для всього регіону. Про це повідомили у sf.org.ua.

У 2019 році Благодійна організація взяла в оренду приміщення бібліотеки на 20 років та наприкінці року розпочала сучасний ремонт з інноваційним підходом до дизайну та функціонального призначення будівлі. Ремонтні видозміни впроваджувалися протягом дев’яти місяців”, – йдеться у повідомленні. 

 

19 вересня об 11:00 відбудеться урочисте відкриття оновленого простору.   

На території оновленого простору проходитимуть екскурсії, тематичні лекції та відбудеться Форум для управлінців присвячений темі полісної революції та збере сучасних бізнесменів, які поділяться напрацюваннями та кейсами для розвитку та розбудови регіонів України.

Також  працюватимуть культурно-освітні локації поблизу бібліотеки, де проходитимуть захопливі тематичні квести.

Гостей фестивалю запрошують також на партнерську локацію від друзів фундації – компанії Дронаріум, яка розповість про сучасні дрон-технології та дасть можливість відчути себе пілотом швидкісного повітряного боліду.

Ввечері поблизу бібліотеки на гостей чекатиме унікальна мистецько-просвітницька акція, в якій об’єднається Хіп-хоп музика із пластикою Театра Тіней, енергією вогняного шоу та магією 3D-MAPPINGу на стінах оновленої бібліотеки. 

Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Відкриття Smart простору дає нові можливості для громади Козельщини не тільки через нове обладнання та конструктивні зміни, які дійсно заслуговують на окрему увагу, як поціновувачів влучних дизайнерських рішень, так і шанувальників зручностей та комфорту.

Після відкриття Smart простору функціонуватимуть десятки програм та проєктів, які об’єднаються в одному smart просторі, і будуть працювати на трансформацію Козельщини у місце для гідного життя. 

смарт, технології, Кощеьщина

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.