ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 10.08


У кожному дитсадку Полтави відновлять роботу ясельні групи

У кожному дитсадку Полтави з’являться бодай по одній ясельній групі на прохання місцевих батьків. У деяких закладах запрацювали й 12-годинні плодовжені групи.

Про це повідомила директорка Департаменту освіти Полтавської міської ради Жанна Каплоух на робочій нараді 9 серпня.

У 41 дитсадку Полтавської громади відновили навчання, але в деяких наразі живуть переселенці. У деяких закладах уже є 12-годинна група, а тепер хочуть відкрити і ясельну групу:

«У садках працювали групи по 10,5 годин, а тепер у всіх, окрім «Орлятка» (№29) та «Ягідки» (№5), є 12-годинна група для батьків, які не можуть забрати дітей раніше. Є запит на ясельні групи. Є рекомендація їх не відкривати, але також є соціальна напруга серед батьків. Тому намагатимемося відкрити по одній ясельній групі. Зараз треба налаштувати харчування, розв’язати проблеми по персоналу. Дітки з садка ходять в укриття, тому найменші теж будуть. Діти уже звикли до сирен».

Відкрити ясла у Полтаві планують з 1 жовтня. До цього часу планують переселити ВПО, які там мешкають. Орієнтовно, людей заселять до модульного містечка, або в інші садочки за № 27, 47, 58 або 72.

діти, ясла

За темою:

  • Трирічна дівчинка впала до погребу
  • На Полтавщині розшукують неповнолітню Каріну Ільницьку
  • Полтавець-педофіл отримав чотирнадцять років в’язниці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.