ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 18.02


У Кременчуці чоловіка поранили ножем біля під'їзду багатоповерхівки

До 1-го відділення Кременчуцького відділу поліції ввечері 16 лютого надійшло повідомлення про госпіталізацію до лікарні 35-річного місцевого жителя з проникаючим пораненням грудної клітки та різаною раною плеча.

Правоохоронці Полтавщини встановили всі обставини події та затримали винуватця. Ним виявився 34-річний кременчужанин. Речові докази вилучено.

Подія мала місце по вулиці Лейтенанта Дніпрова, що у Кременчуці, біля під’їзду багатоповерхівки. Між двома чоловіками зав’язався конфлікт, який переріс у бійку та в подальшому призвів до ножового поранення. В конфлікті брало участь четверо місцевих мешканців, які дають показання слідчим

 

 

 

 

      - повідомив керівник 1-го відділення Кременчуцького відділу поліції Сергій Бейгул.

За фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 121 частиною 1 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). За санкцією цієї статті винуватцю скоєного загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років, інформує прес-служба обласної поліції.

кримінал, бійка, ніж, поліція, Кременчук

За темою:

  • Поліція області розкрила за добу 51 злочин і закликає до пильності
  • Гвалтівник, який раніше мав проблеми з законом, отримав 15 років тюрми
  • Підприємливий полтавець організував автобізнес під благодійним прикриттям
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.