ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 21.03


У Кременчуці нарешті перейменували палац імені Котлова

У Кременчуці нарешті перейменували відомий заклад культури, який багато років носив ім'я революціонера Івана Котлова. Втім, нового імені йому поки що не дали, залишивши просто "палацом культури".

На засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у Кременчуці 21 березня говорили про те — як сталося, що вулицю Котлова (на Герасимовича) перейменовано, а палац культури у Крюкові і досі — ні.

Очільник управління культури і туризму Володимир Кондрашов повідомив, що наразі триває процес переведення цього палацу із державної власності в комунальну. І з назви вже прибрали прізвище Котлова. Тепер в Крюкові є просто палац культури.

Була пропозиція назвати його "палацом культури вагонобудівників", проте на комісії її відхилили.

Палац культури було збудовано в стилі українського модерну з використанням елементів української народної архітектури. Всередині - зал для глядачів на 800 місць із амфітеатром, балконом і клубом, де розташовувалися кімнати для гурткової роботи та бібліотека на 8 тисяч томів із читальним залом. Стіни і стелі клубу розписані в національному українському стилі. Назву свого часу отримав на честь кременчуцького революціонера Івана Федоровича Котлова (1874 — 1919), який працював малярем у Крюківських вагоноремонтних майстернях.

історія, культура, декомунізація, Іван Котлов, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.