ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 05.01


У Кременчуці обікрали відділення "Укрпошти"

У Кременчуці обікрали відділення "Укрпошти" №17- звідси винесли всі посилки і робочі комп'ютери. Сигналізації у поштовому відділенні не виявилося на вул. Троїцькій 61/52.

Про це Телеграфу розповів кременчужанин Ігор, який залишився без своєї посилки:

На пошті мені розповіли, що в ніч на 29 грудня залізли через задні двері і винесли посилки. Це були і міжнародні посилки і Новорічні відправлення. Крім цього забрали робочий комп'ютер. А там же все особисті дані клієнтів: адреси, телефони ...

Кременчужанина дуже здивував той факт, що в поштовому відділенні, в якому зберігаються цінні посилки, а також пенсії та грошові перекази, чи зовсім немає сигналізації, чи вона була відключена.

Крім цього, Ігорю не сказали, як йому будуть компенсувати вартість посилки —  компенсація буде тільки в тому випадку, якщо поліція зловить злодіїв.

Виходить що, сама пошта не несе ніякої відповідальності.

Оператор пошти розповіла, що для того, щоб отримати компенсацію, потрібно спочатку на відділенні заповнити заявку на пошук посилки, а далі на компенсацію.

Терміни розгляду цих заявок дівчина сказати не змогла.

На прохання повідомити будь-орієнтовні терміни, дівчина відповіла «ну місяць, півтора».

У поліції повідомили, що інформація про крадіжку надійшла 29 грудня. Спочатку співробітники пошти помітили крадіжку комп'ютера, а через якийсь час, в той же день, заявили і про крадіжку посилок.

 

кран, укрпошта

За темою:

  • У крадія газу на Полтавщині відсудили 110 тисяч гривень
  • У Полтаві затримали 28-річного грабіжника, який напав на чоловіка
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.