ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 05.04


У Кременчуці піднімуть тарифи на опалення і гарячу воду

Комунальне підприємство "Теплоенерго" хоче підняти тарифи на опалення і гарячу воду. Про це комунальне підприємство повідомило через сайт Кременчуцької міської ради.

Після того, як комунальне підприємство зголосилося перерахувати кременчужанам в бік зменшення вартість своїх послуг (повернути людям понад 60 тис грн після рішення «комісії Гройсмана»), вже через місяць вирішило знову піднімати тарифи.

Цього разу підвищення хочуть зробити на 0,8% для населення за опалення у будинках з лічильниками і без та на 2,7 за гарячу воду у квартирах з рушникосушарками і без. 

Також вартість послуг опалення хочуть підняти і для інших категорій: на 0,5% для бюджетних установ та потреб інших споживачів та на 1,1% для потреб релігійних організацій.

Вартість гарячої води для бюджетних установ та для інших споживачів хочуть підняти на 2,1%.

Обумовлюють у теплоенергетики своє рішення посилаючись на частину першу статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», завдяки якій не допускається встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижче розміру економічно обґрунтованих витрати на їх виробництво та на те, що нинішні тарифи для споживачів КП «Теплоенерго» формувалися до річних планів та планових витрат у 2017 році.

На теперішній час з моменту розрахунку тарифів відбувалися вагомі зміни кількох статей витрат, врахованих при розрахунку тарифів: збільшення тарифу на електроенергію на 20%, на водопостачання 28% та водовідведення 11%, паливно-мастильних матеріалів на 25%.   

тарифи, теплоенерго, Кременчук

За темою:

  • Як у Полтаві встановлюватимуть загальнобудинкові лічильники води
  • Опалювальний сезон у Полтаві завершився
  • Стало відомо, коли відключать опалення
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.