ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 13.11


У Кременчуці планують вдосконалити харчування у школах

Стосується це не тільки урізноманітнення меню та необхідності виділення додаткових коштів на покращення матеріально-технічної бази харчоблоків, а й збільшення заробітної плати працівникам кухні.

Спеціально створені робочі групи вивчали питання удосконалення організації харчування у закладах освіти міста та структури заробітної плати працівників кухні, повідомили на сайті Кременчуцької міської ради.

Зокрема планують урізноманітнити меню харчування учнів, додатково виділяти кошти на покращення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів освіти (плит, духових шаф, електричних пателень, м’ясорубок, картоплечисток тощо).

Крім того, керівникам навчальних пропонують збільшити тривалість перерв (не менше 15 хвилин), коли учні харчуються у їдальні.

Серед інших пропозицій – активізувати просвітницьку роботу серед учнів щодо здорового збалансованого харчування, посилити роботу серед батьків щодо культури харчування їх дітей, збільшити вартість сніданків та обідів для дітей пільгових категорій.

Враховуючи те, що на державному рівні відсутні чіткі нормативні документи щодо організації харчування дітей у закладах загальної середньої освіти, має бути розроблений міський порядок організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.

Щодо низької заробітної плати працівників кухні, то враховуючи те, що її структура регламентована чинними нормативними документами, члени робочої групи пропонують збільшувати заробітну плату працівникам кухні за рахунок виплати щомісячної премії в межах затвердженого фонду оплати праці. Це питання буде представлено в бюджетному запиті на розгляд депутатів на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться у грудні 2019 року.

харчування, заклади освіти, діти

За темою:

  • Полтавці просять посилити контроль за якістю харчування в школах
  • Кафе "Полтавські страви" тимчасово закрили та оштрафували
  • Харчування у кременчуцьких школах перевірить "ревізор"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.