14:15 10.11 1391
На Полтавщині почали випробування американського тепловоза, виготовленого “General Electric”. Про це повідомила прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу.
Наразі розпочалися пробігові випробування тепловоза ТЕ33АС “Тризуб” американської компанії “General Electric”
Він прибув з Крюківського вагонобудівного заводу на станцію “Крюків-на-Дніпрі”, звідки вирушив у перший випробувальний рейс.
У випробуваннях брали участь машиністи Придніпровської залізниці, фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування, щоб у дорозі відслідкувати роботу всіх систем локомотива.
Локомотив повіз 48 навантажених вагонів, загальною вагою 4,5 тис. тонн до Ромодану.
Нагадаємо, “General Electric” має поставити в Україну 30 тепловозів. 15 з них вже перебувають на Крюківському вагонобудівному заводі на різних стадіях готовності. Інформацію
Полтавку судитимуть за шахрайство
17:00 16.04