ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 13.07


У Кременчуці подорожчав проїзд у транспорті

5 гривень — така нова вартість разової поїздки у комунальних тролейбусах і багатомістких автобусах Кременчука. Відповідне рішення ухвалили на засіданні комісії з питань затвердження регуляторних актів.

Про це інформує пресслужба міської ради.

Як арґументи на користь зростання транспортного тарифу чиновники навели такі доводи:

  • із 2018 року в Україні підвищився загальний рівень мінімальної заробітної плати на 61%;
  • у зв'язку з пандемією та ґлобальною економічною нестабільністю зросла вартість запасних частин, що спричиняє додаткові витрати на технічне обслуговування і ремонт транспортних засобів;
  • вартість закуплених тролейбусів і великогабаритних не покривається поточним тарифом.

  

За словами першого заступника кременчуцького міського голови Володимира Пелипенка, разова ціна за проїзд у громадському транспорті мала б уже бути на рівні 8-10 гривень, але погодили компромісний варіант.

«У порівнянні з іншими містами України наші тарифи були та наразі залишаються найнижчими. На даний час складові тарифів на проїзд у громадському транспорті, беручи до уваги зміни в економічній ситуації, значно змінилися в бік збільшення. Все це спонукає збільшити тарифи на громадські перевезення аби в належному рівні утримувати автотранспортні підприємства та забезпечувати безперебійну роботу пасажирського транспорту в місті», — прокоментував рішення Володимир Пелипенко.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.