ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 07.12


У Кременчуці припинила дію програма "доступних ліків"

У Кременчуці призупинили дію компенсаційної програми "Доступні ліки" та частково програми "Доступна аптека".

 Офіційного коментаря щодо ситуації із місцевою програмою "Доступна аптека", яку так нахвалювали чиновники, як і з державною програмою "Доступні ліки", Кременчуцька газета так і не почула.

У Кременчуці, як і у кількох областях України, наразі призупинили дію компенсаційної програми "Доступні ліки" —  інформацію телефоном підтвердив начальник міського управління охорони здоров’я Кременчука Дмитро Петращук, який зараз перебуває у відпустці.

У мережі аптек "Доктор Айболит" висилають кінцеві звіти по програмі до департаменту, та що їм обіцяють її відновлення уже з січня наступного року.  Завідувачка аптеки №1 ТОВ "Медіа плюс" Світлана Дешко розповіла, що бюджетні асигнування в рамках програми з 24 листопада цього року по комунальному закладу використані, тому відпуск рецептів призупинили.

У аптеці від "Полтавафарму" на вул. Майора Борищака, повідомили про призупинення фінансування програм доступних ліків.

На кожну аптеку дається різний ліміт компенсації. Однак програма по інсуліну продовжує діяти, з тим все гаразд, у інших випадках ми пропонуємо заміну іншими препаратами

- розповів завідуючий аптекою Володимир Верещака.

За словами фармацевтів, ажіотажу серед кременчужан поки що немає, адже лікарі призупинили виписувати такі рецепти.

Серед причин призупинення фінансування називають реорганізацію комунальних медзакладів у місті, через які відбувалась дана компенсація.

Також працівники аптек повідомили, що до цього у листопаді людям відпускали більшу кількість рецептів.

Раніше повідомлялося, що у грудні цього року можуть виникнути проблеми з реалізацією урядової програми "Доступні ліки" — директор департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак пов’язав це з тим, що аптечні заклади, що беруть участь у програмі, повинні будуть призупинити відпуск медикаментів за виписаними рецептами.

програма, доступні ліки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.