ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:36 22.01


У Кременчуці розгорівся скандал: замість фільму "Кіборги" показали фільм жахів "Астрал"

Такої ганьби бійці ще не відчували від зриву показу фільму "Кіборги": ніхто ще не вшановував так своїх героїв, як у Кременчуці. У кінозалі були й бійці, які захищали Донецький аеропорт, і пройшли все його пекло.

Про це нам розповіла відома кременчуцька волонтерка Ірина Митрофанова.

За її словами, у суботу, 20 січня, в Кременчуці були пам'ятні заходи до Дня пам'яті кіборгів — воїнів ДАПу.

Зранку родини загиблих військових та воїни-кіборги, немало з яких захищали Донецький аеропорт практично до останніх його днів, відвідали міський цвинтар, де поклали квіти на могили військовослужбовців і на 11:30 всі приїхали до БК "Нафтохімік", де мали показати фільм "Кіборги".

Показ затягували, пояснювали технічними проблемами, обіцяли що от-от почнуть. А потім оголосили, що показати фільм "Кіборги" не можуть і натомість покажуть фільм жахів "Астрал"

- розповіла нам Ірина Митрофанова, яка також була в залі.

З майже дев'яноста осіб, які були присутні в залі, більшість вийшла, залишилось лише дванадцятеро людей. Для них дійсно прокрутили фільм жахів.

Як з'ясувалося, організатори заходів звернулися до місцевої волонтерки, яка допомогла їм зконтактувати з продюсером стрічки.  Спочатку хтось із організаторів зв'язувався з продюсерами, але ні про що конкретне не домовилися, бо для демонстрації стрічки потрібні певні технічні умови. Більше ні з ким зі знімальної групи чи продюсерської команди представники палацу культури чи міської влади Кременчука на зв'язок не вийшли. 

Натомість, за їх версією, яку озвучили кременчуцьким активістам, співробітники палацу культури вирішили самі зконтактувати не з продюсерами, а з дистриб'юторами стрічки. Ті прислали посилання-ключ, яке чомусь не спрацювало, тож показ фільму не відбувся через технічні проблеми — твердять організатори заходу. Як їм спало на думку показати саме фільм жахів — не коментують.

За словами активістів, продюсери стрічки лише в понеділок зранку дізналися про ситуацію і спроби показати фільм  "Кіборги " в Кременчуці, коли до них зателефонували мешканці кременчука і попросили пояснити ситуацію.

Такої ганьби ще не було,  щоб хтось так "чествував" своїх героїв – полеглих і живих, як це зробили в Кременчуці! Тому що в залі знаходилися й хлопці-кіборги, які були в Донецькому аеропорту до останніх днів, пройшли все його пекло. Який цинізм, неповагу і нелюдське ставлення треба мати, щоб так вчинити? На крайній випадок, якщо технічно не виходило показати стрічку, можна було просто вибачитися і оголосити про перенесення сеансу

 — обурюється пані Ірина.

Про цю ситуацію написав лише один із кременчуцьких сайтів, але доволі швидко матеріал прибрали. Активісти підозрюють, що це могло бути через тиск влади на пресу.

На сайті Кременчуцької міської ради протягом понеділка так і не з'явилося жодної інформації про зірваний кінопоказ, як і пояснень чи вибачень перед учасниками бойових дій, яких фактично принизили.

Натомість 22 січня на цьому сайті з'явилася новина, що мер Кременчука Віталій Малецький став лауреатом 22-ї загальнонаціональнох програми "Людина року-2017".  Містом же усно розповсюджується інформація, що кінопоказ таки проведуть — в один із наступних вихідних, 27 чи 28 січня.

Але я не знаю, чи прийде тепер на нього хтось - після такого

 — додала Ірина.

Кіборги, фільм, Кременчук, скандал, показ

За темою:

  • Скандал: полтавці посварилися через обрізку берез у дворі
  • Несправедливий розподіл премій: працівники КАТП-1628 погрожували страйком
  • У Полтаві пошкодили інформаційну дошку Джохару Дудаєву
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.