ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 12.11


У Кременчуці студенти льотного коледжу вийшли на протест

"Ми не військові!", "Ми не казарма!" - з такими гаслами студенти і курсанти Кременчуцького льотного коледжу влаштували акцію протесту проти неналежних умов проживання та ряду нововведень у закладі.

З цього навчального року коледж переведено із підпорядкування Міністерства освіти і науки в підпорядкування Міністерства внутрішніх справ. І якщо це був Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету, то тепер він в структурі Харківського національного університету внутрішніх справ, повідомляє видання Кременчуцька Газета.

Минулого тижня обурені студенти вийшли на акцію протесту. Найбільше занепокоєння викликало те, що із цивільного навчального закладу хочуть зробити військовий.

Вимог до адміністрації протестувальники висунули одразу декілька. Це й незручний розклад занять. Декому доводиться навчатися з 14:00, та іноді заняття затягуються до 22:00 і тоді проблематично доїхати додому. Крім того, навчання проводять у суботу, і навіть, у неділю.

Також віднедавна прибирати гуртожиток учні мусять самотужки, зокрема туалети та інші місця загального користування. Раніше це робила прибиральниця, тепер усіх знімають з пар.

А нещодавно студентам оголосили, що у кімнатах гуртожитків приберуть всі електророзетки, залишаючи лише одну в читальному залі.

Були претензії, й стосовно форми, яку за три місяці навчання видали не всім, а хто отримав, кажуть, що форма не відповідає розмірам, наприклад, дівчата з розмірами ноги 35 -37 отримали взуття 40-го розміру.

Керівник Кременчуцького льотного коледжу Олексій Котов запропонував протестувальникам скласти список проблемних питань від особового складу, пообіцявши з ними розібратися:

"Все, що можливо - ми зробимо і будемо працювати над усуненням недоліків".
 

протест, студенти, Кременчук, льотний коледж

За темою:

  • Полтавці вийдуть на акцію щодо вбивства журналіста Павла Шеремета
  • Суд визнав винним ще одного учасника протесту в Нових Санжарах
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.