ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:32 29.11


У Кременчуці територіальним громадам презентували комунальну техніку

28 листопада в Кременчуці відбулася виставка-нарада голів ОТГ Полтавщини з питань, пов'язаних із придбанням комунального транспорту для територіальних громад.

Свою продукцію презентували одразу чотири великих машинобудівних підприємства Полтавщини: КВБЗ ("Крюківський вагонобудівний завод"), "Кредмаш", "АвтоКрАЗ" та Полтавський машинобудівний завод.

На виставку привезли не тільки спеціальні комунальні автомобілі – сміттєвоз, поливальну, посипальну та снігозбиральну машини, автівку з вакуумним пилосмоком та щітками – але й причепи до вантажівок, які підмітають великі об'єми піску, сміття та снігу з великих вулиць, і навіть техніку для ремонту доріг узимку – міні-гудранатор та регенератор асфальту.

"Полтавамаш" привіз у Кременчук зразки кришок люків та  контейнери для роздільного збору сміття. До слова, свій контейнер йгрейферного типу представив і КВБЗ.

Виробники розповіли, що таку техніку почали виготовляти нещодавно – коли зрозуміли, що на неї є постійно зростаючий попит.

Наприклад, КВБЗ перші пробні зразки малої комунальної техніки виготовив минулого року, наразі триває період підконтрольної експлуатації, впродовж якого конструктори заводу співпрацюють з кременчуцькими комунальниками, враховуючи побажання та зауваження замовника.

Представлена комунальна техніка викликала якщо не ажіотаж, то помітне зацікавлення в голів громад, які приїхали на виставку-нараду. Це й не дивно, адже автомобілі та причепи, відповідно із заявами виробників, мають хороші технічні характеристики та робочі якості, за якими техніка не поступається відомим європейським маркам, і це при ціні мінімум на 30 відсотків дешевше, ніх у західних аналогів.

Тим більше актуальне це питання, чим ближче 1 січня 2018 року – з цього дня утримання доріг (прибирання та ремонт) повністю лягає на бюджети територіальних громад.

Поки остаточно невідомо, яким чином відбуватиметься фінансування закупівель малої комунальної техніки.

Але депутати Верховної Ради намагається ініціювати процес прийняття рішення про субвенції на придбання такої техніки, аналогічні тим, що діють на техніку сільськогосподарську.

Відповідне обговорення планується розглянути в парламенті на 7 грудня.

 

мала комунальна техніка, ОТГ, Кременчук

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.