ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 18.07


У Кременчуці триває переділ сфери впливу угруповань

Журналісти і активісти-кременчужани звернулися до начальника поліції Полтавщини, генерала поліції Євгена Рогачева. У зверненні міститься вимога навести лад в місті та забезпечити правопорядок .

Зокрема, в разі некомпетентного керівництва поліції Кременчука, вимога —  провести кадрові ротації.

Аналогічне звернення буде спрямовано до прокуратури, аби їх працівники посилили контроль над ходом розслідування резонансних справ останнього часу.

Про це повідомляє «Кременчуцька газта».

Поки начальник поліції Кременчука Олександр Холондович отримує від міської влади квартиру, яка спочатку є службовою, а потім стає приватною, поки в Кременчуцькому райуправлінні поліції тривають кадрові перепертиї і начальником слідства призначають поліціянтку з Черкас, яка не орієнтується в місцевій ситуації і буде не день і не два входити у курс справ, поки заступником Холондовича ось-ось можуть призначити людину, яку селищний голова Мирослав Носа звинувачував у порушення законодавства, але йому в Кременчуці можуть дати вище звання, поки…. у місті відбувається переділ сфери впливу угруповань.

І якщо ви думаєте, що вас це не зачепить, то ДУЖЕ глибоко помиляєтеся!

Ось, свіжий приклад: пожежа біля новобудови та «Джосу» на головній площі міста – площі Перемоги.

Там підпалили одне авто, а ще два – пошкоджено. Пошкоджено автівки, які не пов’язані з тією, на якій пересувався один з фігурантів цікавих справ.  

Зазначимо, площа під відеонаглядом, але ті, хто здійснював підпал на це начхали і, схоже. Вони мало чого бояться.

Або ще один приклад. Стрілянина на іншій центральній площі – площі Незалежності, прямо в 200 метрах від Кременчуцького райуправління поліції!

Це не нахабство? А чи не могли пересічні містяни стати постраждалими?

Чи то пожежа в одній з кальяних, коли люди також могли постраждати?

Всі це, та інші підпали автівок та підрізи – все це справи переділу сфери впливу угруповань.

І вони точаться вже не день і не тиждень, а місяці. Тоді чого ж кременчужани не бачать резонансних затримань чи арештів, судових процесів? Де ж сучасні правоохоронці з їх розповідями про зроблене? Голову в пісок, наче страус, засунули або пан Холондович боїться втрутитися у ситуацію, або втрутився та не розповідає про досягнення, а як же заспокоїти населення?

Бачимо питань більше, ніж відповідей!

Але якщо пан Холондович мовчить, то задля втручання в ситуацію не мовчать інші правоохоронці, які, як і представники ЗМІ, обурені ситуацією.

Редакції «Кременчуцької газети», зі слів самих правоохоронців, стало відомо, що переділ сфер впливу триває вже давно, але раніше ( до керівництва поліцією міста пана Холондовича) представників угрупувань намагалися тримати в узді і не давати розширяти вплив.

«А зараз у них, схоже, реальні арсенали зброї. Незрозуміло, коли ця порохова бочка вибухне, буде дуже голосно і резонансно, якщо зараз не прибити, не вилучити…

Чесно це дуже страшно. А ще страшніше спостерігати та бачити, як поліція нічого не робить. Мурчики завжди мають бути у стимулі. Коли був Власенко, вони ображалися, що поліціянти до них ходили двічі на місяць. Вони ховали зброю, всі протизаконні речі і розповідали, що менти з ланцюга зірвалися, але були в стимулі.

При Івані Жуку також їх блокували, а зараз слідак виїжджає на стрілянину, каже на адресі є зброя, давайте негайно вилучимо, а йому кажуть їдь, там немає складу злочину»,- кажуть на умовах анонімності самі правоохоронці.

Колишній начальник міліції Кременчука Анатолій Кононенко в розмові з журналістом нашої редакції розповів, що такі події, як зараз, Кременчук пережив кілька десятків років тому.

Проте тоді міліції вдалося не допустити гангстерських розбірок і членів угрупувань тримали на контролі.

«Якщо зараз поліція не візьметься за голову, то... Далі підуть трупи»,- каже А.Кононенко.

Аби цього не сталося, громадськість Кременчука та журналісти звернулися до начальника поліції Полтавщини, генерала поліції Євгена Рогачева. У зверненні, яке буде спрямовано в Полтаву міститься вимога навести лад в місті, забезпечити правопорядок і в разі некомпетентного керівництва поліції Кременчука провести кадрові ротації.

Ще одне звернення буде спрямовано до прокуратури, аби їх працівники посилили контроль над ходом розслідування резонансних справ останнього часу.

До речі, Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко лише 15 липня визначив основні напрямки роботи Національної поліції України. 

Глава МВС зауважив, що в умовах війни на поліцію покладено багато завдань, але основним залишається безпека громадян: «Поліцейські завжди знаходяться серед громадян, цілодобово несуть службу на вулицях. І завдання кожного з вас – це безпека людей, утримання стабільності в державі, а також попередження, розкриття і розслідування злочинів... 

Міністерство внутрішніх справ підготувало законопроєкт про безпечне середовище. Це – рамковий закон, який стосуватиметься всіх напрямків нашої діяльності. Його виконання і відчуття безпеки кожного громадянина – це пріоритет нашої роботи, від якого залежить довіра людей до поліції».

Тож, невже, слова міністра у Кременчуці будуть розходитися з реальними справами? Невже довіра населення через ситуацію в Кременчуці буде лише падати або правоохоронці все ж таки візьмуть справу в свої руки і кременчужани побачать іх дії і почують від пана Холондовича коментарі по суті?

поліція, Кременчук

За темою:

  • На Полтавщині міського голову підозрюють у зловживаннях
  • На Полтавщині вантажівку зупинила залізобетонна конструкція
  • Поліція затримала чоловіка за підозрою у замаху на умисне вбивство
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.