ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 26.07


У Кременчуці відбулася пам’ятна Хода імені вбитого екс-мера Бабаева

У Кременчуці відбулась Хода пам’яті екс-мера Олега Бабаєва, якого вбили 26 липня 2014 року. Напередодні річниці вбивства на вулиці вийшли тисячі кременчужан, вшанувати пам'ять "народного мера".

Хода, організована друзями та дочкою Олега Бабєва разом з мерією міста, символічно розпочалася біля пам’ятної стели, встановленої на місці вбивства.

Пройшовши вулицями міста, учасники пам’ятної ходи згадували Олега Бабаєва,  його справи, що  завжди та у всьому мали безперечний успіх. Завершилась Хода пам'яті у сквері, названому на честь "народного мера".

Під час заходу у фонтану не було виступів друзів, колег. Проте кременчужанка Алла Хомяк зачитала звернення до Президента України, голови Верховної Ради, керівника МВД та Генеральної прокуратури України, в якому розповіла, як у 2014 році Кременчук сколихнуло вбивства принципового, молодого судді Олександра Лободенка та мера Кременчука Олега Бабаєва, який був демонстративно вбитий трьома пострілами.

На початку вересня 2014 року були затримані підозрювані цих вбивств. У лютому 2015 року у Кобеляцькому райсуді почався суд над обвинуваченими, але з того часу справи розглядалися багатьма судами Полтавщини, однак вирок досі не винесено.

26 липня 2014 року у Кременчуці вбили мера Олега Бабаєва. Дві кулі влучили у автомобіль, одна – в груди Бабаєва, від отриманих травм він помер на місці. У місті було оголошено чотириденну жалобу.

На початку вересня 2014 року були затримані підозрювані у вбивстві. У лютому 2015 року у Кобеляцькому райсуді почався суд над обвинуваченими, але з того часу справи розглядалися багатьма судами Полтавщини, однак вирок досі не винесено, винних у вбивстві не покарано.

пам'ять, хода, Олег Бабаєв

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.