ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 18.11


У Кременчуці відбулася виставка-реквієм "Війна без строку...."

Цей патріотичний проєкт створили у пам'ять про 27 співробітників Служби безпеки України, які загинули під час бойових дій на сході України.

Про це повідомили на офіційному сайті Кременчуцької міської ради.

У неділю, 17 листопада, у Міському палаці культури співробітники та курсанти Національної академії Служби безпеки України презентували виставку картин "Невидима варта" та виставку-реквієм "Війна без строку…". Обидві присвятили співробітникам української спецслужби та всім українським воїнам, загиблим під час проведення АТО та ООС.

Авторами виставки є курсанти Національної академії Служби безпеки України – майбутні співробітники СБУ, навчальні підрозділи яких було названо на честь героїв СБУ. Серед авторів є представники курсу імені полтавця - капітана СБУ Геннадія Біліченка, який став першим загиблим військовослужбовцем під час АТО.

Проєкт створили у пам'ять про 27 співробітників Служби безпеки України, які загинули під час бойових дій на сході України. Насамперед, щоб розповісти українцям про відвагу і мужність спецпризначенців, які загинули захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.

З 2017 року подібні виставки відвідали понад 16 тисяч громадян у 27 містах України. Під час їх проведення було зібрано понад 1 млн гривень благодійних коштів, які передані місцевим військовим шпиталям для реабілітації та лікування поранених воїнів.
 

виставка, реквієм, загиблі, СБУ, АТО, ООС

За темою:

  • Полтавці створять виставку разом із художниками
  • Відома полтавка презентує унікальні гобелени у Києві
  • У Полтаві відкрилася виставка розпису на платівках
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.